Wersja polskaУкраїнськаDE

Ogrzewaj i oszczędzaj - CONVENI-PACK z odzyskiem ciepła.

Conveni-Pack to wysoce efektywny system chłodniczy, który łączy grzanie, chłodzenie i chłodnictwo w jednym, kompaktowym i zintegrowanym systemie. Rozwiązanie przeznaczone do supermarketów i mniejszych sklepów, pomaga obniżyć zużycie energii oraz zmniejszyć emisję CO2, zapewniając wiele korzyści.EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA
Conveni-Pack odzyskuje do 100% ciepła wydobywanego z chłodzonych witryn wystawowych i wykorzystuje je do ogrzewania powierzchni sklepowej.
ZWARTE ROZWIĄZANIE
Ten system chłodniczy jest niewielki w porównaniu do tradycyjnych systemów. Dlatego nadaje się idealnie do małej i średniej wielkości sklepów.
ELASTYCZNY SYSTEM
Conveni-Pack można stosować zasadniczo we wszystkich aplikacjach chłodniczych w branży spożywczej, jest dostępny z szeroką gamą wewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych, co stanowi odpowiedź na wszystkie wymagania placówki handlowej.
CICHA PRACA
Conveni-Pack charakteryzują właściwości akustyczne dzięki trybie pracy nocnej, sterowaniu inwerterowemu oraz wentylatorom ze sterowaniem inwerterowym z
Wyposażenie sklepowe wymaga różnych temperatur. Zintegrowany system zamrażarki, chłodziarki i klimatyzacji do sklepów typu convenience zapewniają oszczędności energii na poziomie 50%. Typowe sklepy na stacjach benzynowych potrzebują różnych temperatur. Zintegrowany system gablot chłodniczych, lodówek, gablot mroźniczych, lad wystawowych oraz urządzeń grzewczych/chłodniczych zapewnia oszczędności na poziomie 50%.


Najważniejsze cechy systemu conveni Pack