Wersja polskaУкраїнськаDE

Chłodnictwo

Zakres naszej działalności w dziedzinie chłodnictwa obejmuje dostawę, montaż oraz serwis urządzeń i systemów. W przemyśle spożywczym nasze usługi kierujemy głównie do zakładów produkcyjnych, placówek handlowych i restauracji. Obsługujemy także inne dziedziny przemysłu w których występuje potrzeba chłodzenia w procesie technologicznym.

Jeżeli chodzi, o rozwiązania z zakresu chłodnictwa, nasza firma przede wszystkim oferuje dostawę i montaż urządzeń i systemów chłodniczych, jak również ich serwis. Naszymi głównymi odbiorcami są obiekty zobowiązane do przechowywania żywności w odpowiednich warunkach, czyli restauracje, placówki handlowe oraz zakłady produkcyjne. Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo, zajmuje się dziedziną przemysłu, która wymaga chłodzenia w procesach technologicznych, również jesteśmy w stanie zaproponować, jak najlepsze rozwiązanie.

Zalety korzystania z naszej oferty systemów chłodniczych?

Rys. Przykład systemu chłodniczego. Połączenie układu plus, minus i klimatyzacji z odzyskiem ciepła pożyczone z www.daikin.pl - Conveni-Pack.

Nasze systemy chłodnicze zawierają (zgodnie z potrzebami naszych klientów)

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do zapoznania się z ofertą, pod poniższym adresem: (link), jak również do kontaktu z działem handlowym, gdzie nasi pracownicy rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości i odpowiedzą na wszelkie pytania!